Pole Dance w Lejdis Studio Plac Wolności Łódź

Pole Dance, czyli taniec na rurze to wizytówka Lejdis Studio Open Space Łódź. Jest to sport łączący w sobie akrobatykę, fitness oraz taniec, dzięki czemu z roku na rok zyskuje na popularności.

Sprawdź, dlatego warto go ćwiczyć!

KUP KURS ONLINE

LUB

ZAPISZ SIĘ NA KURS Z KARTĄ PARTNERSKĄ
Pole Dance Pabianice, Lejdis Studio
Pole Fitness Gdynia, Lejdis Studio

Zalety tańca na rurze – dlaczego warto ćwiczyć Pole Dance?

– gibka, wysportowana sylwetka

Pole Dance wpływa na całe ciało, od szyi, poprzez korpus, na stopach kończąc. Która z nas nie marzy o silnym, wysportowanym ciele i gładkiej, jędrnej skórze? Taniec na rurze pomoże Ci to osiągnąć szybciej, niż tradycyjny fitness.

– wzmocnienie mięśni wokół kręgosłupa i zmniejszenie/niwelacja bólów pleców

Tak, Pole Dance doskonale wpływa na Twoje plecy! Jeśli masz „siedzącą” pracę, jest to sport idealny dla Ciebie.

– widoczna poprawa koordynacji, „kocie” ruchy

To oczywiście zasługa elementów tańca na rurce oraz akrobatyki. Uelastycznienie stawów i wzmocnienie mięśni głębokich daje efekt w postaci płynnych, zgranych ruchów.

– wzrost pewności siebie

Pole Dance to doskonały sposób na pokochanie swojego ciała. Wyrzuć ze słownika słowo „akceptacja”, czas na miłość własną! 😉 Płynność ruchów, lepsza postawa, gibkość i dobrze zarysowane mięśnie – brzmi jak marzenie? Przekuj je w cel.

Dla kogo jest Pole Dance?

Dla każdego! Nie trzeba być rozciągniętym i wysportowanym, by rozpocząć przygodę z pole dance. Początkowo ćwiczymy kondycję,
by z czasem trenować coraz to bardziej skompilowane choreografie, figury czy spiny.

Ze względów bezpieczeństwa na rurce nie powinny ćwiczyć kobiety w ciąży. Dlaczego? Poobijaniu może ulec brzuch, który jest w tym okresie wyjątkowo delikatny na bodźce zewnętrzne. Ciało kobiety w ciąży ulega diametralnej zmianie – w organizmie zachodzi rewolucja hormonalna, zmienia się środek ciężkości ciała. Dlatego zalecamy również, by zajęcia pole dance zacząć ćwiczyć nie wcześniej niż cztery miesiące po porodzie.

Na zajęcia zapraszamy wszystkie panie oraz panów, którzy szukają alternatywnych form fitnessu. Ćwiczenia są tak przemyślane, że nie trzeba być wcześniej rozciągniętym, chodzić na siłownię, taniec bądź gimnastykę.

Jeśli nie należysz do najszczuplejszych, albo wprost przeciwnie – myślisz, że jesteś za chuda lub masz spory biust – przyjdź i przekonaj się, że nasze zajęcia są dla każdego.

Pole Fitness Gdynia, Lejdis Studio
Pole Fitness Gdynia, Lejdis Studio

Jak przygotować się do pierwszych zajęć Pole Dance w Lejdis Studio Plac Wolności Łódź?

Na ćwiczenia zabierz ze sobą krótkie sportowe spodenki przed kolano (bez guzika w pasie) i bluzkę z krótkim rękawem lub na ramiączka. Pamiętaj też o sportowym staniku. Ćwiczymy boso. Klapki lub skarpetki będą Ci potrzebne, by przejść odcinek z szatni na salę i z powrotem. Na zajęciach mamy gołe stopy.

UWAGA: na dzień przed i w dniu zajęć NIE balsamujemy się kremami, bo będziemy ześlizgiwać się z rurki. Przed zajęciami NIE korzystamy z kremu do rąk. Zdejmujemy biżuterię, pierścionki, zegarek.

Sprawdź tutaj kiedy odbywają się zajęcia Pole Dance.

Na kursy Pole Dance możesz zapisać się tutaj.