Skip to main content

Pole Dance

Pole Dance, czyli taniec na rurze to wizytówka Lejdis Studio Plac Wolności. Jest to sport łączący w sobie akrobatykę, fitness oraz taniec, dzięki czemu z roku na rok zyskuje na popularności.

Dla kogo jest Pole Dance?

Pole Dance jest dla każdego! Aby rozpocząć swoją przygodę z tańcem na rurze nie musisz być ani rozciągnięta, ani wysportowana, ani silna. W naszym studio prowadzimy zajęcia na 3 poziomach zaawansowania: Basic (od podstaw), Open Level (zajęcia dla każdego stopnia zaawansowania, możesz d0łączyć w każdej chwili!) oraz Zaawansowane (od 7 lekcji).
Jeśli nie należysz do najszczuplejszych, albo wprost przeciwnie – myślisz, że jesteś za chuda lub masz spory biust – przyjdź i przekonaj się, że nasze zajęcia są dla każdego.

Dlaczego warto ćwiczyć Pole Dance?

  • Taniec na rurze pomoże Ci to osiągnąć wymarzone zdrowe, silne, wysportowane ciało szybciej, niż tradycyjny fitness, a przy tym nie obciąży tak Twoich stawów.

  •  Jeśli masz pracę „siedzącą” to rurka jest sportem idealnym dla Ciebie (a przy tym znacznie ciekawszym, niż tradycyjne ćwiczenia rehabilitacyjne na kręgosłup). Ponadto taniec na rurze chroni też przed ewentualnymi zmianami zwyrodnieniowymi w przyszłości.
  • Uelastycznienie stawów i – co ważniejsze – wzmocnienie mięśni głębokich daje efekt w postaci płynnych, zgranych ruchów.
  • Pole Dance to doskonały sposób na pokochanie siebie i swojego ciała. Zapomnij o słowie „akceptacja”, czas na miłość własną! Płynność ruchów, lepsza postawa, gibkość i dobrze zarysowane mięśnie – nic dziwnego, że chce się z dumą  prezentować takie rzeczy światu;)

Jak przygotować się do zajęć?

Na trening zabierz:  krótkie sportowe spodenki przed kolano (bez guzika w pasie) oraz koszulkę z krótkim rękawem lub na ramiączka. Pamiętaj też o sportowym staniku. Na zajęciach ćwiczymy boso. Klapki lub skarpetki będą Ci potrzebne, by przejść odcinek z szatni na salę i z powrotem.

UWAGA: na dzień przed planowaną wizytą w studio i w dniu zajęć NIE stosujemy żadnych kremów, balsamów itp – grozi to zupełnym brakiem przyczepności. W dniu zajęć NIE korzystamy z kremu do rąk. Ze względów bezpieczeństwa zdejmujemy też biżuterię, pierścionki, zegarek.

Karta członkowska – koszt jednorazowy – 10zł – niezbędna aby uczestniczyć w zajęciach. ZAKUP W STUDIO.

Chcesz się zapisać na kurs?

Sprawdź kiedy rusza najbliższy!

Plac WolnościSTUDIO NIECZYNNE

Aktualnie nasze zajęcia odbywają się tylko w naszej drugiej lokalizacji na ul. Jaracza 40