Skip to main content

Pole Kids

Pole KIDS to wspaniała opcja zarówno dla dziewczynek, jak i chłopców! Pole Dance podnosi świadomość ciała, wzmacnia bez nadmiernego rozbudowywania mięśni i poprawia koordynację. Pamiętaj też, że regularne uprawianie sportu w młodym wieku może redukować nadwagę i zapobiegać otyłości w przyszłości.

Dla kogo są te zajęcia?

Twoja córka marzy o pole dance? Zajęcia Pole Dance przeznaczone dla dzieci od 7 roku życia mające na celu nie tylko naukę konkretnych figur, ale również przygotowanie ciała do ich wykonania. Płynność ruchów, lepsza postawa, gibkość - to właśnie dadzą Twojemu dziecko zajęcia na rurce!

Przygotowanie do zajęć:

Na trening zabierz: krótkie sportowe spodenki przed kolano (bez guzika w pasie) oraz koszulkę z krótkim rękawem lub na ramiączka. Pamiętaj też o sportowym staniku. Na zajęciach ćwiczymy boso. Klapki lub skarpetki będą Ci potrzebne, by przejść odcinek z szatni na salę i z powrotem.
UWAGA: na dzień przed planowaną wizytą w studio i w dniu zajęć NIE stosujemy żadnych kremów, balsamów itp – grozi to zupełnym brakiem przyczepności. W dniu zajęć NIE korzystamy z kremu do rąk. Ze względów bezpieczeństwa zdejmujemy też biżuterię, pierścionki, zegarek.