Zdrowy Kręgosłup w Lejdis Studio Pabianice

Zdrowy Kręgosłup, czyli zajęcia dla każdego, bez względu na wiek, płeć czy poziom aktywności fizycznej.

Dbanie o zdrowy kręgosłup powinno być priorytetem dla każdego, zwłaszcza w obecnych czasach, kiedy większość z nas prowadzi siedzący tryb życia oraz jest narażona na stres. Oba czynniki, jak i wiele innych prowadzą do napięć, skrzywień i bóli kręgosłupa, najczęściej w odcinku szyjnym i lędźwiowym. Aby zapobiec problemom ze zdrowiem i kręgosłupem zachęcamy wszystkich do systematycznych ćwiczeń Zdrowy Kręgosłup w Lejdis Studio Pabianice.

Zdrowy Kręgosłup Pabianice, Lejdis Studio
Zdrowy Kręgosłup Pabianice, Lejdis Studio

Badania wskazują na to, że prawie 80% kobiet w Polsce ma dolegliwości związane z kręgosłupem.

Wśród przyczyn eksperci wskazują:

  • siedzący tryb życia,
  • brak ruchu,
  • stres,
  • niewłaściwe wzorce ruchowe,
  • asymetrie,
  • zmiany w układzie kostnym

Jak wyglądają zajęcia Zdrowy Kręgosłup w Lejdis Studio Pabianice?

Zajęcia Zdrowy Kręgosłup mają charakter profilaktyczno-terapeutyczny w zakresie bólu pleców i skrzywień kręgosłupa.

Każdy trening oparty jest na ćwiczeniach rozluźniających, mobilizacyjnych, wzmacniających, koordynacyjnych i równoważnych (na bazie pilatesu i jogi). Ćwiczenia wykonywane podczas zajęć dciążają kręgi wzmacniając głębokie partie mięśniowe pleców oraz likwidują przykurcze mięśni wydłużając i rozluźniając napięcia.

Systematycznie wykonywane przynoszą często spektakularne efekty. Rozluźniają spięte mięśnie, łagodzą ból, wzmacniają i dodatkowo uczą prawidłowej postawy ciała, a więc smuklejszej sylwetki i gracji ruchu. Dzięki dodatkowemu zastosowaniu technik relaksacyjnych oraz ćwiczeń oddechowych nauczysz się słuchać, rozumieć i szanować swoje ciało a także zrelaksujesz i ukoisz nerwy.

Zdrowy Kręgosłup Pabianice, Lejdis Studio

Prowadzisz siedzący tryb życia? Doskwiera Ci ból w odcinku szyjnym? A może boli Cię cały kręgosłup lub dostrzegasz u siebie garbienie się i brak prawidłowej postawy?

Nie zwlekaj! Zadbaj o swoje zdrowie już dziś z Lejdis Studio Pabianice! Wykwalifikowani instruktorzy zadbają o Ciebie i Twój kręgosłup.

Zobacz tutaj kiedy odbywają się zajęcia Zdrowy Kręgosłup w Lejdis Studio Pabianice.